Курс з Ines Alpha

Отримувати задоволення від роботи, нових навичок та визнання. Також не забувати про труднощі, що з'являються при створенні нового, приділення часу та енергії.

Початківець
01:14:15
Дивіться трейлер
Резюме

Інес Альфа

Ines Alpha

Інес Альфа розповідає про необхідність отримувати задоволення від того, що робиш. Навіть, якщо не маєш точної ідеї чи меседжу. Вона також наголошує на важливості практикувати отримані навички та використовувати інструменти, які приносять радість. В інтерв'ю дизайнерка розповідає про необхідність бути хорошими у багатьох речах, але дуже класними в чомусь одному, що дозволить спеціалізуватися й отримати визнання в тій чи іншій сфері. Інес також наголошує на важливості стати фахівцем у певній галузі у мистецькій кар'єрі.
У другій частині інтерв'ю лекторка розповідає про свій творчий процес і про своє вільне продюсування. Інес Альфа також вказує на труднощі, пов'язані зі створенням проєкту, зокрема, на необхідність витрачати багато часу та енергії. Вона підкреслює, що деякі проєкти не обов'язково мають бути ідеальними, але важливо навчитися радіти тому, чого вдалося досягти. Вже в останній частині розмови йдеться про необхідність підтримувати добрі стосунки з клієнтами, прислухаючись до їхніх потреб та очікувань. Художниця також наголошує на важливості залишатися відкритими до нових ідей та не боятися експериментувати.

Інес Альфа

Художниця цифрового мистецтва
БІЛЬШЕ
Більше