Курс з Пшемиславом Адамскі

Більше надихатися та використовувати різні інструменти, щоб дивувати та бути оригінальними. Бути відкритими до різноманітності та штучного інтелекту, але обережно у використанні.

Просунутий
38:47
Дивіться трейлер
Резюме

Пшемислав Адамскі

Przemek Adamski

Митці повинні бути відкритими до різноманіття і не обмежувати себе однією сферою. Черпати натхнення з різних джерел, оскільки це може несподівано вплинути на їхню роботу. Ілюстраторам слід уникати зациклення на одному стилі, а постійно вдосконалювати та урізноманітнювати його, щоб дивувати своїх прихильників та залишатися оригінальними й свіжими.
Для досягнення успіху в довгострокових анімаційних проєктах художникам рекомендується дотримуватися ідеї та постійно її вдосконалювати. Техніка полягає в індивідуальному підході до проєкту та використанні різних інструментів. Наприклад, конкретне програмне забезпечення для досягнення бажаного ефекту. Також важливо бути відкритими до нових можливостей та інструментів, наприклад, Blender. Штучний інтелект може бути корисним в короткометражних фільмах, але в повномасштабних фільмах краще використовувати інші техніки.

Пшемислав Адамскі

Графічний дизайнер, режисер і автор
БІЛЬШЕ
Більше